Berkay Şekerci kimdir?1 Cevap

Berkay Şekerci, 1995 yılı Tekirdağ doğumlu İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. Tekirdağ'da başlayan yaşantısını üniversite sebebiyle İstanbul'da bir öğrenci evinde sürdürmektedir.

İlkokul, ortaokul ve lise yıllarında basketbol, futsal, atletizm ve satranç sporlarında lisanslı olarak yer almış olup basketbolda il ve bölge şampiyonlukları yaşamıştır.

Lise yıllarında üzerine yapışan "troll" damgasından hala kurtulmayı başaramamış olup aslında kurtulmaya da hiç çalışmamıştır. "Troll" kimliği ile özdeşleşmeyi seçmiş olup üniversite yıllarında "troll" seviyesini bir nebze de olsa azaltmıştır.

Geçmişte sinirli bir yapısı olan Berkay hiçbir zaman yapmadığı meditasyonlar sayesinde sinirli yapısından kurtulmuştur. Duygusal ve takıntılı bir yapıya sahiptir, özellikle duygusal olması kendisine zaman zaman sıkıntılar yaşatabilmektedir.

Son zamanlarda Bitcoin işi ile ilgilenmeye başlamış olup çevresindekilere de Bitcoin ile ilgili bildikleri hakkında bilgiler vermeye başlamıştır.

10 ay, 3 hafta önce yazdı
İTÜ - Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Lisans 4. Sınıf